Luźne GaTki #3 Diss na wędkarzy i syf w lesie

Można powiedzieć kiedyś to było… teraz to nie ma … Wydaje mi się jednak, że właśnie kiedyś tych śmieci tyle nie było… Niestety ilość odpadów w naszych lasach i terenach zielonych drastycznie wzrasta.

Postęp oraz wiedza niby na plus, a świadomość ludzi coraz mniejsza. Zanieczyszczając swój własny dom szkodzimy samemu sobie. Należy z tym walczyć!

Dlatego też chciałbym zachęcić wszystkich naszych czytelników oraz widzów do wzięcia udziału w akcji

Gotowy na Jutro – TrashBag Challenge

Dorzuć do swojego EDC worek na śmieci. Nie musi on być wielki, wystarczy, że za każdym razem gdy idziesz na spacer do lasu czy ruszasz na weekendowy wypad będziesz mógł zrobić z niego pożytek. W miarę możliwości wykorzystaj go do usunięcia odpadów z lasu. Jeśli przy każdym wyjściu do lasu uda Ci się usunąć choć mały worek śmieci zrobisz coś wielkiego dla swojego środowiska, a może nawet ocalisz życie jakiegoś zwierzaka!

Dla wszystkich tych, którzy przyłączą się do naszej akcji przygotowaliśmy nagrodę! Chcemy przyczynić się do propagowania czystego outdooru. Dlatego dla każdego, kto spełni poniższe warunki przygotowaliśmy kod rabatowy o wartości 15% na zawartość koszyka w naszym sklepie.

SKLEP GOTOWY NA JUTRO

Aby otrzymać kod wystarczy, że wstawicie na naszą grupę na FB zdjęcie dokumentujące wasze zbiory i oznaczysz je hashtagami #gotowynajutro i #TrashBagChallenge. W wiadomości prywatnej otrzymacie kod rabatowy do wykorzystania w naszym sklepie.

Grupa GOTOWY NA JUTRO https://www.facebook.com/groups/gotowynajutro/

Akcja ważna jest do odwołania! Pomóżmy naturze walczyć ze śmieciami!

Dodaj komentarz

one × three =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.